Jakiego szkolenia szukasz

Wybierz temat

Wybierz jedną z kategorii szkoleń i rozpocznij edukację UEDU.

Przeszukaj bazę

Wpisz słowo kluczowe, aby znaleźć szkolenie.
Płatności

Płatności za korzystanie z zasobów można wnosic poprzez bezpośrednie opłacenie danego zasobu poprzez płatności PayU. Uzytkownik może także zakupić pakiet tzw. kredytów, którymi może "opłacać" dostęp do określonych zasobów. Każdy taki zakup zmniejsza pulę kredytów pozostających w dyspozycji Użytkownika.

Stosowany jest przelicznik 1 kredyt = 1 PLN.

W przypadku korzystania z zasobów udostępnionych przez Lektora tj. właściciela zasobu edukacyjnego, który nie jest własnością Usługodawcy, rozliczenie między Usługodawcą a Lektorem następuje wg ustalonych między nimi zasad. Usługodawca przekazuje Lektorowi opłaty wniesione przez Użytkowników, pobierając określi procent od tych kwot jako wynagrodzenie za uzytkowanie platformy uedu.pl przez Lektora.

W przypadku korzystania z zasobów przez Konto Firmowe rozliczenie następuje między Usługodawcą a danym podmiotem. W tym przypadku Użytkownicy korzystający z zasobów nie wnosza żadnych opłat (robi to firma) a jedynie rejestrują sie na portalu uedu.pl jako Użytkownicy. Firma opłaca wartość zasobu bezpośrednio do Usługodawcy, jesli Usługodawca jest właścicielem zasobu. W przypadku korzystania z zasobów Lektora zewnętrznego firma rozlicza sie bezpośrednio z właścicielem zasobu a Usługodawca otrzymuje procent od kwot jako wynagrodzenie za użytkowanie platformy uedu.pl. Jeśli firma wprowadza własne szkolenie opłace jedynie Usługodawcę za użytkowanie platformy uedu.pl. wg uzgodnionych zasad.